Nosies pertvaros operacija (Septoplastika)

Nosies pertvaros operacija yra chirurginis gydymo metodas, skirtas koreguoti iškrypusią arba kreivą nosies pertvarą. Tai yra dažna problema, kuri gali sukelti nemalonių simptomų, pvz., sunkumų kvėpuojant per nosį, dažnų peršalimų, galvos skausmų ir kt.

Pastebėjus, kad nosies pertvara galima yra iškrypusi tikslinga pasikonsultuoti su gydytoju dėl nosies pertvaros operacijos.

Po nosies pertvaros operacijos pacientui reikia laikytis griežtų rekomendacijų ir vengti per didelio fizinio krūvio, kad užtikrintų tinkamą gijimą. Kremzlės, kurios yra nosies viduje, gali būti iškirstos ar tiesinamos, kad būtų atstatytas kvėpavimas per nosį. Gijimas po nosies pertvaros operacijos paprastai vyksta per kelias savaites ar mėnesius, priklausomai nuo paciento kūno būklės ir kitų veiksnių.

Tiesinimo procedūra gali padėti pacientui pagerinti kvėpavimo per nosį kokybę ir sumažinti susijusius simptomus. Tai taip pat gali padėti sumažinti infekcijų ir kitų susijusių sveikatos problemų riziką. Nosies pertvaros iškrypimas gali sukelti problemų, tačiau laiku atliktas operacinis gydymas gali padėti atstatyti nosies pertvaros funkciją ir užtikrinti optimalų paciento atstatymą.

Susiduriate su išvardytais simptomais? Nieko nelaukite ir registruokitės konsultacijoms tel. +370 620 33383.

Jei norite užsiregistruoti operacijai, maloniai prašome kreiptis šiais kontaktais:

 

Paslaugos kaina:
1 400,00 €
Turite klausimų

Registruokitės gydytojo konsultacijai