Apie mus

Mes – visoje Lietuvoje

„Kardiolitos klinikos“ – tai vienus geriausių gydytojų Lietuvoje subūręs klinikų tinklas, jungiantis didžiuosius Lietuvos miestus Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius ir Uteną. Plati geografinė tinklo sklaida suteikia galimybes gauti mūsų paslaugas visiems Lietuvos gyventojams.

  • 1998 m. įkurtas Širdies chirurgijos centras Vilniuje, 2015 m. tapo „Kardiolitos klinikomis“.
  • 1993 m. įkurta „Bendrosios medicinos praktika“ Kaune – prie „Kardiolitos klinikų“ tinklo prisijungė 2017 m.

Vilniaus ir Kauno klinikos yra privačios medicinos pradininkės Lietuvoje.

  • 2009 m. veiklą pradėjusi „Svalbono klinika“ Šiauliuose „Kardiolitos klinikų“ dalimi tapo 2017 m.
  • 2021 m. Klaipėdoje duris atvėrė ketvirtas „Kardiolitos klinikų“ padalinys.
  • Nuo 2023 m. du „InMedica“ padaliniai Santariškėse, Vilniuje, ir Utenoje tęsia darbus po „Kardiolitos klinikų“ prekės ženklu kaip daugiaprofilinės klinikos. 

„Kardiolitos klinikos“ kartu su „InMedica“ šeimos klinikų tinklu priklauso „InMedica grupei“.

Mūsų darbuotojai

Subūrėme geriausius Lietuvos medikus – gydytojus specialistus, šeimos gydytojus, slaugytojus. Šiuo metu „Kardiolitos klinikų“ tinkle dirba apie 700 savo srities ekspertų, nuolat stebinčių pasaulines tendencijas bei keliančių kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje.
Mūsų darbuotojai, jų žinios, kompetencijos bei patirtis – visada mūsų dėmesio centre.
Ieškantieji geriausio oftalmologo, neurologo, kardiologo, gastroenterologo, kraujagyslių chirurgo ar kitos srities specialisto, tikėtina, jį ras „Kardiolitos klinikose“.

Mūsų paslaugos

„Kardiolitos klinikų“ tinkle teikiamos paslaugos – nuo ligų prevencijos ir profilaktikos iki sudėtingiausio chirurginio gydymo bei reabilitacijos.
Išsamūs ir tikslūs instrumentiniai bei laboratoriniai tyrimai leidžia diagnozuoti net ir sudėtingiausias ligas. Ypatingą dėmesį klinikose skiriame minimaliai invazinėms operacijoms, tausojančioms žmogaus organizmą.
Mūsų klinikos nuolat modernizuojamos, aprūpinamos naujausia pažangia medicinine įranga.
Naujausi gydymo metodai ir šiuolaikiškos technologijos, visą parą veikiantys intensyviosios terapijos bei reanimacijos centrai, itin aukšta infekcijų kontrolė, efektyvi reabilitacija, malonus aptarnavimas bei jauki aplinka – išskirtiniai privačios medicinos bruožai, kuriuos vertina nuolat augantys ne tik Lietuvos, bet ir užsienio pacientų srautai.

Mūsų vertybės

Kad galėtume patenkinti kiekvieno į mus besikreipiančio paciento lūkesčius, kasdieniame darbe remiamės kertinėmis profesinėmis ir žmogiškosiomis vertybėmis – profesionalumu, atsakingumu, lankstumu ir dinamiškumu, suprasdami, kad didžiausia mūsų klinikų stiprybė – darni komanda bei bendradarbiavimas su pacientu, siekiant kartu kurti sveikesnę ateitį.