Klaipėdos „Kardiolitos klinikos“

• Gydytojų specialistų konsultacijos • Instrumentiniai tyrimai • Laboratoriniai tyrimai

Mes – Klaipėdoje

Klaipėdos „Kardiolitos klinikos“ – viena iš naujausių padalinių, duris atvėręs 2021 m. Siekiame teikti kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas Lietuvos Vakarų regiono gyventojams.

Mūsų gydytojai – vieni geriausių gydytojų Lietuvoje

Klaipėdos „Kardiolitos klinikose“ dirbantys gydytojai – solidžias darbines patirtis sukaupę aukščiausios kvalifikacijos specialistai, nuolat gilinantys savo sričių žinias konferencijose, kongresuose bei seminaruose, Lietuvos medicinos draugijų bei asociacijų nariai.

Kiekvieną mėnesį į kliniką atvyksta konsultuoti gydytojai iš Vilniaus ir Kauno „Kardiolitos klinikų“.

Mūsų paslaugos

Klaipėdos „Kardiolitos klinikose“ teikiamos šeimos medicinos paslaugos (šeimos gydytojų paslaugos, prevencinės programos, odontologijos paslaugos, laboratoriniai tyrimai, skiepai), konsultuoja gydytojai specialistai, atliekami instrumentiniai bei laboratoriniai tyrimai, procedūros.
Prisirašyti prie šeimos medicinos centro.

Dauguma tyrimų Klaipėdos „Kardiolitos klinikose“ atliekama tą pačią dieną, o šeimos gydytojų ir gydytojų specialistų konsultacijoms pacientai gali registruotis bet kuriuo jiems patogiu metu. Siekiame, kad pacientai iš gydytojo kabineto išeitų laimingesni ir tikresni dėl savo geros savijautos.

Mūsų aplinka

Klaipėdos miesto širdyje įsikūrusią kliniką patogu pasiekti iš aplinkinių Klaipėdos rajonų bei miestelių, o atvykus automobilį pastatyti šalia klinikos esančioje erdvioje aikštelėje. Konsultaciniai kabinetai suprojektuoti ir įrengti taip, kad maksimaliai komfortiška būtų tiek gydytojui, tiek pacientui.

Klinikos rekvizitai

Klinikos adresas Taikos pr. 28A, Klaipėda
El. paštas klaipeda@kardiolitosklinikos.lt
Tel. nr. +370 620 33383 

Klinikos darbo laikas
I-V      8:00 - 19:00
VI-VII Nedirbame

Gydytojai

Paslaugos

REGISTRACIJA