• I-IV 7:00 - 21:00
 • V 7:00 - 20:00
 • VI 9.00 - 15.00
 • VII Nedirbame

Estetinės ir lazerinės dermatologijos centras

Naujas Vilniaus centro adresas: Ukmergės g. 219, Vilnius (Verslo centras U219, II aukštas), įėjimas dešinėje pastato pusėje esančiais laiptais pakilti į antrą aukštą, vadovautis „Kardiolitos klinikų“ iškabomis.

Dermatovenerologijos paslaugos teikiamos ir Šiaulių „Kardiolitos klinikose“, Tilžės g. 11A.

Estetinės ir lazerinės dermatologijos centras Vilniuje (Grožio klinika Vilniuje) – tai centras (dermatologijos klinika), kuriame odos ligų gydymo ir estetinės dermatologijos klausimais konsultuoja gydytojai dermatovenerologai, naujausios kartos lazeriais ir injekcijų, užpildų pagalba atliekamos estetinės procedūros, tyrimai:

 • naujausiais lazeriais atliekamos šios gydomosios ir estetinės dermatologijos procedūros Vilniuje:

- įvairių odos darinių (ateromų, karpų, moliuskų, keratomų, papilomų) ir apgamų šalinimas;
- pigmentinių odos pažeidimų (dėmių, šlakų, strazdanų) gydymas, odos balinimas;
- kraujagyslinių odos darinių šalinimas (išsiplėtusių paviršinių venų bei kapiliarų šalinimas);
- kraujagyslinių pažeidimų gydymas Quadro Star PRO YELLOW lazeriu;
- aknės (spuogų) sukeltų bei hipertrofinių randų, rinofimos gydymas, aknės (spuogų) gydymas;
- nagų grybelio gydymas ir kitos lazerinės dermatologijos paslaugos;
- frakcinis odos atjauninimas ir patempimas (fotorejuvenizacija);
- beskausmis nepageidaujamų plaukelių šalinimas Aleksandrito lazeriu;

 • teikiamos estetinės dermatologijos paslaugos: raukšlių gydymas hialurono rūgšties ir botulino toksino injekcijomis, mezoterapija, biorevitalizacija, mezoliftingas (mezoterapija + biorevitalizacija), veido odos atnaujinimas trombocitais praturtinta plazma (PRP terapija), PRP (trombocitais praturtintos plazmos) terapija plaukų slinkimui gydyti, cheminis odos šveitimas (pilingai). Dalis šių paslaugų teikiamos Šiaulių dermatologijos centre;
 • atliekamas hiperhidrolizės (intensyvaus prakaitavimo) gydymas botulino toksino injekcijomis;
 • nuplikimo gydymas atliekant plaukų persodinimo (plaukų transpantacijos) procedūras  DHI (angl. Direct Hair Implantation) metodika. Universitetų tyrimai įrodė, kad DHI technologija implantuotų plaukų prigijimo rodiklis siekia 97 proc. DHI metodu atliekama plaukų persodinimo procedūra perkeliant po vieną plauko folikulą iš donorinės zonos į tą vietą, kurioje pageidaujama atstatyti plaukus ar didinti jų tankumą. Instrumento diametras – vos vienas milimetras, o kartais net ir dar mažiau. Išimti plaukai yra laikomi specialioje terpėje - skystyje bei atitinkamoje temperatūroje, tai leidžia užtikrinti jų gerą prigijimą ir augimą/vystymąsi po persodinimo. Kiekvienas plaukas unikaliu DHI patentuotu implantatoriumi (taip pat 1 mm skersmens minimaliai traumuojantis diametras) įsodinamas pagal reikiamą augimo kryptį, parenkant tinkamą augimo kampą, gylį. Nenaudojami jokie skalpeliai ar kiti traumuojantys chirurginiai instrumentai. Būtent ši technologija daro procedūrą pranašesnę už kitus plaukų transplantacijos metodus, pvz., tokius kaip FUE (angl. Follicular Unit Extraction), nes išvengiama išankstinio „skylių“ ar plyšių darymo odoje prieš implantuojant plauką arba Strip metodą, kuomet plaukai persodinami kartu su odos plotu, kuomet išlieka akivaizdūs randai, sunkus gijimo periodas, atsiranda didelė infekcijos rizika. 
 • atliekamas odos darinių dermatoskopinis tyrimas ir kiti reikalingi instrumentiniai bei laboratoriniai tyrimai.

Jei ieškote daugiau informacijos, kviečiame perskaityti „Kardiolitos klinikų“ dermatologijos klinikos gydytojų dermatovenerologų, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojų parengtus straipsnius apie grožio chirurgiją ir odos procedūras.

 

 

Turite klausimų

Kauno „Kardiolitos klinikose“ taikoma 10 proc. nuolaida gydytojų specialistų konsultacijoms, procedūroms, echoskopiniams ir endoskopiniams tyrimams, išskyrus psichologo ir psichiatro konsultacijas.
Šiaulių „Kardiolitos klinikose“ taikoma 10 proc. nuolaida gydytojų specialistų konsultacijoms.
Klaipėdos „Kardiolitos klinikose“ taikoma 15 proc. nuolaida gydytojų specialistų konsultacijoms ir instrumentiniams tyrimams. 

Kauno „Kardiolitos klinikos“ taikoma 10 proc. nuolaida gydytojų specialistų konsultacijoms, procedūroms, echoskopiniams ir endoskopiniams tyrimams, išskyrus psichologo ir psichiatro konsultacijas.

Šiaulių „Kardiolitos klinikos“ taikoma 10 proc. nuolaida gydytojų specialistų konsultacijoms.

Paslauga
{{city.title}}
Kaina
Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis*
*center_service_price_promo_title*
* Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis (taikoma bazinė kaina), ji gali būti teikiama be papildomo mokesčio, tačiau pacientas savo iniciatyva (po gydytojo konsultacijos) gali pasirinkti papildomas (papildomai apmokamas) ir (arba) brangiau kainuojančias medicinines, ir (arba) nemedicinines paslaugas, medžiagas ir pan.
Paslauga
{{city.title}}
Kaina
Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis*
*services_service_price_promo_title*
* Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis (taikoma bazinė kaina), ji gali būti teikiama be papildomo mokesčio, tačiau pacientas savo iniciatyva (po gydytojo konsultacijos) gali pasirinkti papildomas (papildomai apmokamas) ir (arba) brangiau kainuojančias medicinines, ir (arba) nemedicinines paslaugas, medžiagas ir pan.
Rezultatų nerasta.

Estetinės ir lazerinės dermatologijos centro gydytojai

Pagal pasirinktus kriterijus gydytojų nerasta.

Centro naujienos

 • I-IV 7:00 - 21:00
 • V 7:00 - 20:00
 • VI 9.00 - 15.00
 • VII Nedirbame