Šiaulių „Kardiolitos klinikos“

• Gydytojų specialistų konsultacijos • Instrumentiniai tyrimai • Laboratoriniai tyrimai • Profilaktiniai sveikatos patikrinimai

Informuojame, kad UAB „Svalbono klinika“ yra reorganizuojama ir  prijungiama prie UAB InMedica. Po UAB „Svalbono klinika“ reorganizavimo pabaigos, kuri planuojama įvyks 2023-03-01, visi UAB „Svalbono klinika“ pacientai bus perkelti į UAB InMedica ir taps UAB InMedica pacientais. Sveikatos priežiūros paslaugos pacientams bus teikiamos įprasta tvarka tuo pačiu veiklos adresu. Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į Jūsų klinikos registratūrą.

Mes – Šiauliuose

Prisijungusi prie „Kardiolitos klinikų“ tinklo, klinika savo veiklą nuolat plečia ir šiuo metu siūlo daugiau kaip 45 medicinos sričių paslaugas. Augantis medikų būrys, pažangūs gydymo metodai, investicijos į medicininę įrangą – tai leidžia klinikos paslaugas kelti į vis aukštesnį kokybinį lygmenį. Siekiame, kad mūsų klinika taptų pagrindiniu pasirinkimu Šiaulių mieste.
Nes mes – šalia Jūsų.

Mūsų gydytojai – vieni geriausių gydytojų Lietuvoje

Šiaulių „Kardiolitos klinikų“ gydytojai – solidžią darbinę patirtį sukaupę profesionalai, nuolat keliantys kvalifikaciją kursuose, konferencijose ir seminaruose.
Specialistų komandą papildo kiekvieną mėnesį į kliniką konsultuoti atvykstantys profesoriai, docentai, mokslų daktarai iš Vilniaus ir Kauno „Kardiolitos klinikų“ bei didžiųjų universitetinių klinikų.
Tai – gydytojai, kurie įsiklauso. Gydytojai, kurie Jums padės.

Mūsų paslaugos

Sutelkę būrį aukščiausios kvalifikacijos specialistų, teikiame kokybiškas gastroenterologijos, urologijos, kardiologijos, ginekologijos, ortopedijos-traumatologijos, endokrinologijos, neurologijos ir kitų sričių paslaugas.
Vienas didžiausių mūsų privalumų, kad daugumą instrumentinių ir laboratorinių tyrimų atliekame tą pačią dieną. Endoskopinių tyrimų metu naudojame pažangią ir itin tikslią skaitmeninę videosistemą, leidžiančią gydytojams aptikti ir diagnozuoti ligas ankstyvose stadijose.
Paslaugų spektrą nuolat plečiame. Nes visos paslaugos – Jūsų sveikatai.

Mūsų aplinka

Moderniame trijų aukštų pastate išdėstyti gydytojų ir procedūriniai kabinetai atitinka visus patogumo ir saugumo kriterijus. Reguliariai atnaujiname kabinetus, modernizuojame bendrąsias patalpas – siekiame, kad klinikos erdvės būtų maksimaliai pritaikytos pacientų poreikiams.

Klinikos rekvizitai

Klinikos adresas Tilžės g. 11A, Šiauliai
El. paštas siauliai@kardiolitosklinikos.lt
Tel. nr. +370 620 33383 

Klinikos darbo laikas
I-V 8:00 - 19:00
VI  9:00 - 18:00
VII Nedirbame

Gydytojai

REGISTRACIJA