Apie mus

Mes – Vilniuje

Vilniaus „Kardiolitos klinikos“ – didžiausia iš po „Kardiolitos klinikų“ prekės ženklu veikiančių klinikų. Tai – vienintelė privati sveikatos priežiūros įstaiga Lietuvoje, kurioje visą parą budi reanimatologų komanda. Šis reikšmingas privalumas leidžia vykdyti ne tik lazerines, minimaliai invazines, bet ir sudėtingiausias chirurgines operacijas.
Intensyvi pooperacinė priežiūra, itin aukšta infekcijų kontrolė, nuolat atnaujinama moderni įranga suteikia išskirtinių pranašumų, kuriuos įvertina ne tik Lietuvos, bet ir užsienio pacientai.
Dėl patogios vietos mieste, automobilių stovėjimo aikštelės, erdvios laukiamosios salės vizitas į šią kliniką tampa daug komfortiškesnis.
Nes mes – šalia Jūsų.

Mūsų gydytojai – vieni geriausių gydytojų Lietuvoje

Nuolat auganti aukščiausios kvalifikacijos specialistų komanda – tai oftalmologijos, kardiologijos, neurologijos, bendrosios ir pilvo chirugijos, ortopedijos-traumatologijos, ginekologijos, urologijos bei kitų medicinos sričių žvaigždės, pelniusios pripažinimą Lietuvoje ir užsienyje.
Daugiau kaip 270 Vilniaus „Kardiolitos klinikų“ gydytojų kasdien teikia dešimtis profesionalių konsultacijų, diagnozuoja ligas ir skiria efektyvų gydymą.
Nes čia dirba gydytojai, kurie įsiklauso. Gydytojai, kurie Jums padės.

Mūsų paslaugos

Vilniaus „Kardiolitos klinikose“ teikiamų aukščiausios kokybės paslaugų spektras apima daugiau kaip 45 medicinos sritis ir visus lygius: nuo konsultacijų pas įvairius specialistus ir tyrimų iki sudėtingų operacijų, kurių iki šiol neatlieka nė vienas kitas privatus medicinos centras.
Nuolat plečiame veiklos apimtis, pastaruoju metu ypatingą dėmesį sutelkdami į dermatologijos ir estetinės chirurgijos bei odontologijos sritis.
Nes visos paslaugos – Jūsų sveikatai.

Mūsų Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centras

Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centras – naujausias „Kardiolitos klinikų“ padalinys, įsikūręs verslo centre U219, Ukmergės g. 219, Vilniuje. Čia teikiame estetinės ir lazerinės dermatologijos paslaugas nuo konsultacijų iki procedūrų, konsultuoja dermatovenerologai bei plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai.
Apgamų, papilomų, kapiliarų ir kitų odos darinių šalinimas, frakcinis odos atjauninimas ir patempimas (fotorejuvenizacija), nepageidaujamų plaukelių šalinimas, raukšlių gydymas hialurono rūgšties ir botulino toksino injekcijomis, veido odos atnaujinimas trombocitais praturtinta plazma (PRP terapija) – tai tik kelios iš populiariausių ir Jūsų grožiui puoselėti reikalingiausių procedūrų. Visą jų sąrašą rasite čia: paslaugos
Esame pirmieji Baltijos regione, pradėję taikyti pažangiausią plaukų persodinimo metodiką DHI (Direct Hair Implantation) – ši technologija itin saugi, nes nenaudojami jokie skalpeliai ar kiti traumuojantys chirurginiai instrumentai, o plaukai po šios procedūros atrodo itin natūraliai.
Naujausios kartos technologijos – dar vienas iš svarbiausių centro privalumų: kraujagysliniai pažeidimai gydomi galingu, universaliu ir turinčiu daugybę priedų vokišku Quadro Star PRO YELLOW lazeriu, o nepageidaujami plaukelių šalinimui naudojamas Aleksandrito lazeris – šiuo lazeriu atliekamos procedūros yra itin efektyvios, o dėl unikalios šaldymo funkcijos procedūros metu nejausite jokio diskomforto.
Nes visos paslaugos – Jūsų grožiui.

Mūsų aplinka

Išskirtinės architektūros pastate, pažįstamame daugeliui vilniečių – gydytojų kabinetai, laboratorijos, palatos, operacinės, atitinkančios pasaulinius standartus, kur svarbiausias kriterijus – juose dirbantis medicinos personalas. Jus pasitinkame jaukia aplinka ir šilta atmosfera.
Nes mes esame Jūsų klinika.