• I-V 7:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame

Straipsniai apie sveikatą

Noras susilaukti kūdikio

Noras susilaukti kūdikio

Kokie mūsų pacientai?

Juos visus vienija vienas tikslas – noras susilaukti kūdikio. Tik atlikę tyrimus mes galime žinoti objektyvią situaciją. Galiu pažadėti, kad visi čia dirbantys gydytojai sudarys konkrečiai porai patį efektyviausią gydymo planą. 

Stresą sumažina žinojimas – kas, kodėl ir po ko daroma. Mes visada džiaugiamės, kai ateina pora, o ne viena moteris ir skatinam atvykti dviese. Pirmieji mūsų susitikimai dažnai būna ilgi, lydimi daugybės klausimų ir atsakymų. Žinoma, atėję pas mus, jie jaudinasi, nerimauja ir kartais pravirksta. Jiems reikia palaikymo, pasitikėjimo ir tikėjimo, kad pavyks.Tai žmonės, dažnai nuo aplinkinių, slepiantys savo problemą. Jie jaučia gėdą, nes mano, kad nevaisinga moteris - mažiau moteriška, o vyras - mažiau vyriškas. Todėl mūsų pacientai ypatingai vertina konfidencialumą ir mes darome viską, kad šis jų pageidavimas būtų įgyvendintas.

Dažni vizitai pas gydytoją reikalauja ir emocinių, ir fizinių pastangų, ypač jei procedūra nesibaigia taip trokštamu rezultatu. Pacientai yra išsilavinę žmonės ir mes dažnai diskutuojam, kodėl pasirenkamas vienas ar kitas gydymo metodas. Tai pacientai, kuriuos ir labai sunkioje situacijoje reikia rasti už ką ir pagirti, ir palaikyti, kad tikslą pasiekti būtų lengviau. Kelias iki tikslo būna kartais ilgas ir duobėtas, lydimas sunkių išgyvenimų. Mes esame pasiryžę atsakyti i pačius įvairiausius pacientams iškylančius klausimus. Visi čia dirbantys gydytojai yra pasiekiami pacientams telefonu, sms žinute ar elekroniniu paštu kiekvieną dieną, ištisus metus.

Ar yra psichologinės kilmės nevaisingumas?

Deja, vieningo atsakymo į šį klausimą nėra, tai diskusijų objektas. Žinoma, kad poros, palaidojusios savo vaikus, moterys, kurios nesijaučia saugios su savo partneriu ar yra nesubrendusios motinystei, pastoja sunkiau. Jei poros, šalia gydymosi lankosi ir pas psichologą – pastojimo rezultatai geresni.

Į klausimus atsakė gydytoja akušerė-ginekologė Reda Verbickienė

  • I-V 7:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame