• I-V 7:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame

Vairuotojų mėgėjų profilaktinis patikrinimas

Nuo 2024 m. keisis – vairuotojo pažymėjimo galiojimas bus susietas su sveikatos medicinine pažyma. Ką tai reiškia? Nepasitikrinus sveikatos nustatytu laiku, vairuotojo turimas pažymėjimas taps negaliojantis, o dalyvauti eisme bus neleidžiama. Primename, kad pasitikrinti sveikatą ir gauti reikalingą medicininę pažymą greitai ir patogiai vairuotojai gali „Kardiolitos klinikose“!

Vairuotojo sveikatos pažymėjimą „Kardiolitos klinikose“ norintys gauti pacientai tikrinami įprasta tvarka. Pirmiausia juos apžiūri šeimos gydytojas, įvertindamas bendrą somatinę būklę ir lėtines paciento ligas. Taip pat asmeniui patikrinamas regėjimas, neurologinė būklė, jei reikia, gali būti atliekama elektrokardiograma. Pastebėjus sveikatos sutrikimus ar jų riziką, pacientas gali būti siunčiamas gydytojo specialisto konsultacijai. Be to, gydytojas psichiatras turi pateikti išvadą, kad asmuo neserga galinčia trukdyti vairavimui psichikos liga arba ji yra kontroliuojama vaistų. „Kardiolitos klinikose“ pacientai, nesiskundžiantys sunkiais psichikos sutrikimais, gydytojo psichiatro pažymą gali užsisakyti registratūroje, todėl nereikia vykti į psichikos sveikatos centrą ir laukti eilėse.

Svarbu suprasti, kad profilaktinis sveikatos patikrinimas apima ne tik privalomuosius medicininius tyrimus, bet ir teisingai numatytą atsakomybę perduoti gydytojui visą informaciją apie esamus arba ankstesnius sveikatos sutrikimus.

Paslaugos kaina:
30,00 €
Turite klausimų

Registruokitės gydytojo konsultacijai

  • I-V 7:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame