Peties srities kaulų navikų biopsija (kaina su histologiniu ištyrimu)

Biopsija yra minimaliai invazinis, vienas tiksliausių tyrimų metodų, diagnozuojant daugelį ligų, tarp jų uždegimines ir infekcines ligas, nepiktybinius ir piktybinius ląstelių pakitimus. Rentgenologinis, ultragarsinis ir kiti klinikiniai tyrimai parodo, kad vidaus organas yra padidėjęs, pakitusi jo struktūra, o biopsija padeda nustatyti šių pakitimų priežastis, leidžia įvertinti mikroskopinius audinių ar organų pakitimus. Biopsija yra palyginti greita ir minimaliai skausminga procedūra, atliekama tiek ligoninėje, tiek ambulatoriškai. Mėginiai imami iš daugelio organų, taip pat gleivinių, kraujagyslių.
Atitinkamo organo biopsijai taikoma specifinė metodika, būtinas atitinkamas pasiruošimas, apie kurį informuoja sveikatos priežiūros specialistai atliekantys biopsijos procedūrą. Biopsiją atlieka savo srities specialistas (plaučių - pulmonologas, odos - dermatologas, inkstų - nefrologas, kaulų čiulpų - hematologas ir pan.)
Specialių instrumentų pagalba audinių ar ląstelių mėginiai gali būti paimti beveik iš visų žmogaus organų. Paimtas tiriamosios medžiagos mėginys (bioptatas) siunčiamas į laboratoriją histologiniam ar citologiniam ištyrimui.
Biopsijos kainą sudaro- biopsijos procedūros atlikimas ir bioptato (tiriamosios medžiagos) laboratorinis ištyrimas. 


Jei norite užsiregistruoti operacijai, maloniai prašome kreiptis šiais kontaktais:

Paslaugos kaina:
1 200,00 €
Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis*
Taip
Turite klausimų

Registruokitės gydytojo konsultacijai