• I-V 7:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame

Osteoartrito gydymas nStride APS Autologinių baltymų injekcija

„nStride“ APS autologinių baltymų injekcijos- pažangus būdas gydyti osteoartritą.

Osteoartritas – dažniausiai pasitaikantis artrito tipas, daugiausiai pažeidžiantis kelio sąnarį. Pagrindiniai kelio osteoartrito simptomai – sąnario skausmas, tinimas, traškesys, judumo sumažėjimas. Pirminė osteoartrito stadija paprastai gydoma medikamentais ir reabilitacinėmis priemonėmis. Vėlesnėse stadijose, nustačius kremzlės nusidėvėjimą ar sąnario deformaciją, dažniausiai taikomas endoprotezavimas ar artroskopinės operacijos.

Vienas naujausių ir pažangiausių gydymo būdų, leidžiantis atidėti operaciją – „nStride“ APS autologinių baltymų injekcijos. Tai – novatoriška autologinė terapija, skirta osteoartrito paveikto kelio skausmui malšinti ir kremzlės degradacijos bei kelio būklės blogėjimo progresui sulėtinti.

Specialiu autologinių baltymų preparatu „nStride“ APS apdorojamas paciento kraujas ir sukuriamas produktas, praturtintas specifiniais augimo faktoriais ir baltymais yra suleidžiamas į to paties paciento kelio sąnarį. Preparatas puikiai kovoja su osteoartrito paveiktame sąnaryje pastebimu uždegiminių/priešuždegiminių baltymų disbalansu ir skatina kremzlės gijimą.

Autologinių baltymų terapija puikiai tinka pacientams, kuriems diagnozuotas ankstyvas ar vidutiniškai pažengęs osteoartritas ir kuriems artroskopinės operacijos ar kiti konservatyvūs gydymo būdai nebuvo efektyvūs. „nStride“ taip pat gali padėti žmonėms, turintiems didelį judėjimo poreikį ir norintiems gyventi aktyviai, be fizinės veiklos apribojimų. Šis gydymas nereikalauja chirurginio įsikišimo ir nesukelia rizikos. Vos viena injekcija padeda atkurti pažeistus audinius ir sumažinti skausmą, patinimą, pacientas gali judėti be diskomforto, grįžti į sportą ir kitą aktyvią veiklą.

„nStride“ APS autologinių baltymų injekcijų privalumai:

  • sumažina skausmą. 2 metai išsamaus pacientų stebėjimo parodė, kad po vienos injekcijos tiriamiesiems kelio sąnario būklė pagerėjo 69,7 proc. (pagal WOMAC skalę);
  • šalina skausmą sukeliančias priežastis. Skirtingai nei kitos įprastos terapijos, „nStride“ blokuoja ir sulėtina kremzlės degradacijos procesą, taip pašalindamas pagrindinę osteoartrito paveikto kelio skausmo priežastį;
  • terapija itin paprasta. Ji trunka 30 minučių ir yra atliekama procedūriniame kabinete. Po terapijos pacientas gali iškart grįžti į kasdienę veiklą ir nepraranda darbingumo.
Paslaugos kaina:
1 500,00 €
Turite klausimų

Registruokitės gydytojo konsultacijai

  • I-V 7:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame