• I-V 7:00 - 21:00
 • VI 8.00 - 17.00
 • VII Nedirbame

Gydytojo endobiogeniko konsultacija

Kas yra endobiogenika?

Endobiogeniniu požiūriu kiekvieno žmogaus organizmas yra skirtingas ir individualus. Jis veikia kaip idealiai suprogramuotas kompiuteris, kurio veikimo pagrindinė valdytoja yra neuroendokrininė sistema.

Neuroendokrininė sistema lydi žmogų nuo jo prasidėjimo iki pat mirties. Nuo jos priklauso augimo ir senėjimo procesai, ji nulemia medžiagų apykaitą, tai, kokia yra mūsų kūno išvaizda ir savijauta, kokios ligos atsiranda gyvenimo eigoje. Endobiogenika labai naudinga šeimos gydytojo darbe, kuomet galima padėti pacientui iš esmės, o ne skirti tik simptomus gerinantį medikamentinį tradicinį gydymą. Atliekami paciento kraujo laboratoriniai tyrimai, kurie vertinami ne tik kaip konkretūs rodikliai, bet kaip organizmo neuroendokrininės sistemos funkcijos rodmenys. Tai medicina, sujungianti tradicinį kraujo ištyrimą, endokrinologijos, neurologijos, psichologijos ir fiziologijos medicinos mokslus, siekiant padėti pacientui natūraliais vaistiniais augalais, kurie skiriami konkrečiam individualiai nustatytam hormonų disbalansui atstatyti.

Ji atsako į klausimus, kodėl? išsivystė sveikatos problema, ir kaip? reikia padėti atstatyti organizmo sutrikimą, kad šią sveikatos problemą galima būtų sumažinti ar išspręsti. Šis metodas rekomenduojamas ir sergantiems, ir norintiems nesirgti, siekiant kuo ilgiau išlaikyti stiprią sveikatą ir energiją.

Individualu. Visi mes skirtingi! Konkrečiam pacientui individualus gydymas pagal tik jam nustatytą neuroendokrininės sistemos sutrikimą. Gydomas visas organizmas, o ne simptomas.

Natūralu. Gydymas natūraliais vaistinių augalų preparatais pagal individualų endobiogenikos šeimos gydytojo receptą, gaminamą licencijuotose vaistinėse. Mitybos, gyvensenos rekomendacijos, mikroelementų ir vitaminų rekomendacijos, aromaterapija. Esant poreikiui, gydymo derinimas su sintetiniais medikamentais.|


Veiksminga. Gamtoje yra visa, ko mums reikia, kad būtume sveiki ir laimingi, tik mokėkime teisingai pasirinkti ir naudoti!

Endobiogeninis gydymas tinka Jums:

 • jei pageidaujate individualių gydytojo rekomendacijų gydytis natūraliais būdais ir preparatais;
 • jei esate motyvuotas išlaikyti savo sveikatą kuo ilgiau ir išvengti ligų joms dar neprasidėjus;
 • jei Jūs jaučiatės blogai, bet tradiciniais tyrimų metodais nenustatomas susirgimas;
 • jei gydymas klasikinės medicinos metodais Jums nepadeda arba padeda nepakankamai.

Išsamiau apie paslaugą

Endobiogenika – tai individualios ir natūralios medicinos metodas, kurio pradininkai yra Prancūzijos gydytojai ir mokslininkai C. Duraffourdas ir prof. J. C. Laprazas (knygos „Individualizuota medicina. Atgauti ir išsaugoti sveikatą“ autorius). Jie sukūrė ir išvystė šį gydymo metodą Amerikoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Japonijoje ir kt. pasaulio šalyse. Endobiogeninio gydymo metodo mūsų šeimos gydytojai penkerius metus intensyviai mokėsi Lietuvos Sveikatos mokslų universitete organizuotuose Endobiogenikos tarptautiniuose mokymuose, kuriuos vedė pats endobiogenikos pradininkas gydytojas prof. J. C. Laprazas, Amerikos endobiogenikos gydytojas prof. Kamyar M.Hedayat, Belgijos endobiogenikos gydytojas Albi Chahine Charbel. Toliau studijos tęsiamos ir gilinamos LSMU psichoneuroendokrinologijos disciplinos mokymuose, Lietuvos Endobiogeninės draugijos seminaruose.

Kaip vyksta endobiogeninė konsultacija?

 • Išsamus pokalbis ir klinikinis endobiogeninis ištyrimas (instrumentiniai ir invaziniai tyrimo metodai nenaudojami).
 • Skiriami išsamūs kraujo laboratoriniai tyrimai, kurie vertinami endobiogeniniu metodu, nustatant organizmo neuroendokrininės sistemos funkcijos biologinius indeksus ir jų sutrikimus, kurie sukelia ligas ar negalavimus.
 • Skiriamas individualus gydymas natūraliais vaistinių augalų preparatais pagal individualų šeimos gydytojo receptą, gaminamą licencijuotose vaistinėse. Mitybos, gyvensenos rekomendacijos, mikreolementų, vitaminų, aromaterapija ir kt. Esant poreikiui, gydymo derinimas su sintetiniais medikamentais.
 • Gydymas ilgalaikis, pirma skiriamas pagal situaciją 2–3 mėnesių laikotarpiui. Gydymo efektyvumas vertinamas po gydymo kurso pakartotinoje endobiogeninėje konsultacijoje (vėl 1, 2, 3 punktai).

Reikalinga stipri paciento motyvacija ir noras, pastangos pagerinti ir išlaikyti sveikatą, laikytis gydytojo rekomendacijų ir gydymo, bendradarbiavimas su gydytoju.

Endobiogenikoje taikomas individualizuotas gydymas pacientui, pagal tik tam konkrečiam pacientui nustatytus endokrininių hormonų veiklos ašių sutrikimus sudarytas individualus gydymas vaistinių augalų tinktūromis, kurios veiksmingai veikia mūsų endokrininę sistemą ir švelniai, be šalutinio poveikio geba sureguliuoti mūsų organizmo disbalansą. Augalinių vaistinių tinktūrų individualūs preparatai yra skiriami tik su gydytojo receptu ir gaminami patentuotose, vaistų gamyba užsiimančiose vaistinėse pagal individualų užsakymą. Gydyme labai svarbus miego ir poilsio režimo, mitybos, fizinio aktyvumo, streso valdymas ir reguliavimas, jei reikalinga, tęsiamas arba skiriamas ir medikamentinis gydymas.

Tyrimai, konsultacijos ir gydymas mokamas ir nėra kompensuojamas PSDF lėšomis.

Gydytojo endobiogeniko konsultacijai kviečiame kreiptis pas gydytoją Gretą Latakę.

Paslaugos kaina:
120,00 €
Turite klausimų

Registruokitės gydytojo konsultacijai

 • I-V 7:00 - 21:00
 • VI 8.00 - 17.00
 • VII Nedirbame