• I-IV 7:00 - 21:00
  • V 7:00 - 20:00
  • VI 9.00 - 15.00
  • VII Nedirbame

Naujienos

„Kardiolitos klinikų“ kardiologų komanda primena: didžiosios dalies širdies ir kraujagyslių ligų...

„Kardiolitos klinikų“ kardiologų komanda primena: didžiosios dalies širdies ir kraujagyslių ligų galima išvengti

Vizito pas gydytoją norėtų išvengti ne vienas, tačiau „Kardiolitos klinikų“ gydytojai kardiologai nuolat pabrėžia: profilaktiškai pas kardiologą lankytis reikėtų visų amžiaus grupių žmonėms.

„Nors 80 proc. širdies ir kraujagyslių ligų atvejų galima išvengti kontroliuojant rizikos veiksnius, tai vis dar yra pagrindinė mirties priežastis Lietuvoje. Dėl to kiekvienam žmogui reikia žinoti apie egzistuojančią galimybę susirgti dėl šeimos ligos istorijos, savo cholesterolio rodiklius, turimas gretutines ligas ir tai, kad rūkymas ženkliai prisideda prie aterosklerozės (lėtinės arterijų sienelės ligos) progresavimo“, – sako Kauno „Kardiolitos klinikų“ Kardiologijos centro gydytojas kardiologas Gediminas Brazaitis.

Tuo tarpu ne tik profilaktikoje, bet ir gydant jau atsiradusias širdies ir kraujagyslių ligas – širdies ritmo sutrikimus, vainikinių arterijų stenozę, sukeliančią nepakankamą kraujo tiekimą į širdies raumenį – padeda intervencinė kardiologija. Širdies ritmo sutrikimams gydyti atliekamos abliacinės – minimaliai invazinės – procedūros: radiodažnuminė abliacija atliekama koreguojant ekstrasistoles (priešlaikinius širdies susitraukimus), prieširdžių plazdėjimą, o krioabliacija – sprendžiant prieširdžių virpėjimo problemą.

Jei pastebite, kad daugelis ar bent dalis rizikos veiksnių egzistuoja, nedelskite kreiptis į kardiologą ir nelaukite, kol pasireikš simptomai. Tik tokiu būdu galima išvengti rimtų komplikacijų, negrįžtamai paveikiančių gyvenimo kokybę.

Registruokitės kardiologo konsultacijai:
 https://registracija.kardiolitosklinikos.lt/ arba tel. +370 620 33383.

Daugiau apie naujausius širdies ligų gydymo metodus

„Kardiolitos klinikų“ kardiologų komanda: Kardiologijos centras

  • I-IV 7:00 - 21:00
  • V 7:00 - 20:00
  • VI 9.00 - 15.00
  • VII Nedirbame