• I-V 7:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame

Naujienos

Klaipėdos „Kardiolitos klinikose“ atliekami MRT, KT ir rentgeno tyrimai

Klaipėdos „Kardiolitos klinikose“ atliekami MRT, KT ir rentgeno tyrimai

Laiku atlikti tyrimai ir pradėtas taikyti reikalingas gydymas dažnai ne tik palengvina pacientų būklę, bet ir padeda sėkmingai pasveikti. Tam, kad pajūrio gyventojams ligų diagnozė būtų kuo paprastesnė ir sklandesnė, Klaipėdos „Kardiolitos klinikose“ nuo šiol atliekami visi reikalingi radiologiniai tyrimai – magnetinio rezonanso tomografijos (MRT), kompiuterinės tomografijos (KT) bei rentgeno!

Klinikoje įrengta viena moderniausių rinkoje tyrimų technika, pasižyminti svarbiais privalumais.

Magnetinio rezonano tomografijos (MRT) tyrimas – vienas pažangiausių ir saugiausių metodų šiuolaikinėje medicinoje. Jo metu dažniausiai tiriami minkštieji audiniai – žarnynas, vidaus organai, širdis, smegenys bei sąnariai. Nauja sistema leidžia MRT tyrimus atlikti 50 proc. greičiau, o net iki 97 proc. tylesnis aparato skleidžiamas triukšmas bei įmontuota garso sistema, pacientams leidžia klausytis raminamos muzikos ir išvengti nerimo.

Kompiuterinė tomografija (KT) – neinvazinis radiologinis tyrimo metodas, dažniausiai skiriamas norint gauti tikslią ir detalią informaciją apie pakitusių organų ir audinių struktūras, pavyzdžiui, galvos smegenų kraujotakos sutrikimus. Naujausia sistema pasižymi trumpesniu skenavimo laiku, dar tikslesniu kelių kūno sričių vienu metu tyrimu, taip pat naudojamas mažesnis kontrastinės medžiagos kiekis.

Rentgenas – itin greitas, efektyvus bei visiškai neskausmingas, vienas iš dažniausiai naudojamų radiologinių tyrimų metodų visame pasaulyje. Klaipėdos „Kardiolitos klinikose“ įrengtos naujos kartos rentgeno sistemos tyrimo metu kūnas apšvitinamas maksimaliai sumažinta jonizuojančių spindulių doze, o rezultatai išlieka kokybiški.

Verta nepamiršti, kad pacientams, draustiems privalomuoju sveikatos draudimu ir turintiems gydytojo specialisto siuntimą, radiologiniai tyrimai yra pilnai kompensuojami Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.

Registracija tel. +370 620 33383

  • I-V 7:00 - 21:00
  • VI 8.00 - 17.00
  • VII Nedirbame